Vážení zákazníci,

napriek skutočnosti, že ešte nemáme v prevádzke náš e-shop, vieme riešiť Vaše požiadavky aj na diaľku ako on-line nákup. Naše prevádzky sú otvorené, takže v  prípade potreby zašlite Vaše dopyty na maily: vykurovaciatechnika@zemplin.sk alebo spojovacimaterial@zemplin.sk, alebo nás kontaktujte telefonicky. Urobíme všetko pre to, aby sme spoločne našli riešenie Vášho "problému".

 

TOP 10 firiem regiónu

Dňa 17.09.2015 usporiadali Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi: generálny partner UniCredit Bank, odborným a dátovým partnerom Bisnode a odborným partnerom Deloitte vyhlásenie výsledkov rebríčka TOP 10 firiem Prešovského kraja. 
V kategórii obchodné spoločnosti s obratom 2-9,99 mil. sa naša spoločnosť umiestnila na 9. mieste. Cieľom rebríčka je oceniť spoločnosti, ktoré svojim zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku. S týmto ocenením súvisí aj medializácia našej spoločnosti ako úspešnej a zdravej firmy. Teda firmy, s ktorou obchodovanie nie je riziko, ktorá svoje záväzky dokáže platiť načas a pri ktorej sa jej zákazníci nemusia obávať napríklad reštrukturalizácie či až bankrotu. 
TOP 10 firiem regiónu
Firemné akcie / TOP 10 firiem regiónu
Firemné akcie / TOP 10 firiem regiónu

Firemné akcie: