Zemplín, s.r.o.
Centrum vykurovania
Centrum vykurovania
 

Novinky v ponuke

Novinky

Krbové kachle Jotul

Naším cieľom je zákazníkom ponúkať len tie najlepšie výrobky a preto sme sa rozhodli náš sortiment rozšíriť o liatinové krby a kachle na drevo od značky JOTUL.

Jotul patrí medzi svetovú špičku výrobcov kachlí a krbov s distribučnou sieťou v 43 krajinách na 6 kontinentoch. Dôležitý podiel na medzinárodnom úspechu značky Jotul má aj schopnosť firmy sa prispôsobiť konkrétnemu lokálnemu trhu, miestnym podmienkam a potrebám obyvateľov.

Prečo práve Jotul ?

- Poctivé nórske remeslo

Liatinové kachle a krby Jotul sú vyrobené v Nórsku od materiálu až po kompletný výrobok. Vychádzajú z bohatej škandinávskej tradície a už 160 rokov vyrábajú solídne a zároveň krásne vlastnoručne vyrobené kachle, ktoré vydržia po celé generácie. Vedúcu pozíciu na trhu si zaslúžili poctivou prácou a výrobkami prvotriednej kvality, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov.
 

- Liatina overená generáciami

Jotul si vybral liatinu pre jej odolnosť a dlhú trvanlivosť. Krby a kachle na drevo od Jotulu vyzerajú a fungujú výborne aj po niekoľkoročnom používaní. Konštrukcia zatváracieho mechanizmu a pántov zaručuje bezpečné a bezproblémové používanie výrobkov Jotul.

- Záruka 10 rokov na vonkajší plášť

Cieľom Jotulu je dodávať zákazníkom len tie najlepšie výrobky a preto sa všetko vyrába priamo v Nórsku – ručne a z kvalitných materiálov. Vďaka výnimočnej životnosti krbových kachlí a vložiek si Jotul môže dovoliť najdlhšiu záruku na trhu. Poskytuju štandartnú dvojročnú záruku, ktorú si môžete zdarma predlžiť až na 10 rokov.

- Nadčasový design


Výrobky Jotul majú funkčný nadčasový design. Sú inovatívne a nepodliehajú krátkodobým trendom . Sme presvedčení, že design by mal byť prepojený s funkčnosťou a že dobrý projekt musí ponúknuť viac než len príjemný vzhľad.Zľavy na vybrané modely Jotul

Novinky - Centrum vykurovania / Krbové kachle Jotul

Zoznam noviniek