Kvalita a spoľahlivosť od roku 1997
 
Zľavy Znížili sme cenuzvýhodnený predaj vykurovacej techniky

   JOTUL opäť za fantastické ceny !!!

Využite možnosť nákupu za výpredajové ceny

Spoločnosť ZEMPLÍN, s.r.o. Humenné

Certifikát

je obchodnou spoločnosťou, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1997 zaoberala veľkoobchodným predajom spojovacieho materiálu.
V rámci neustáleho rozvoja naša spoločnosť rozšírila v roku 2005 svoju činnosť o veľkoobchodný a maloobchodný predaj vykurovacích telies na tuhé palivá, ich príslušenstvá a ďalšieho tovaru. V roku 2013 sme otvorili nové, moderné krbové štúdio, kde na ploche 320 m2 prezentujeme najmodernejšie trendy v tomto segmente. Pri tejto príležitosti sme aj rozšírili portfólio našich služieb o realizáciu stavieb krbov na kľúč, tj. 3D návrh, projekt a samotná montáž krbu, čo svedčí o tom, že aj v tomto segmente sa snažíme o poskytovanie komplexných služieb. 

Naša spoločnosť má vybudovanú sieť maloobchodných predajcov a naše služby využívajú významní zákazníci a obchodní partneri z oblasti strojárenstva, hutníctva, stavebníctva, elektrotechnického i automobilového priemyslu. 

Našou prioritou je predávať tovar len od preverených dodávateľov vo vyhovujúcej kvalite a dobrej cene. Zakladáme si na individuálnom prístupe ku zákazníkom, kde komunikácia s ním nekončí predajom tovaru. Jeho spokojnosť je pre nás prvoradá. Naši predajcovia si ctia princípy našej "firemnej kultúry", ktoré znamenajú vysokú profesionalitu, serióznosť, ústretovosť a ochotu pomôcť a riešiť problémy zákazníka. Našou snahou je budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ktoré umožnia rozvoj našej spoločnosti a zároveň dávajú istotu našim zákazníkom, že majú obchodného partnera, o ktorého sa môžu kedykoľvek "oprieť". 

Našou snahou je poskytovať služby systémom "Just in Time", čo v praxi znamená dodať tovar na "správne miesto a v správnej chvíli". Tento spôsob zásobovania v spojení s dokonalou logistikou výrazne znižuje nároky na vaše skladové zásoby. Zvyšuje sa produktivita práce, znižujú sa celkové náklady vašej spoločnosti, znižujú sa nároky na skladovacie plochy a stabilizujú sa vaše nákupné ceny. 

Ciele spoločnosti:

  • orientácia na zákazníka s cieľom budovať dlhodobú spoluprácu
  • kvalita ponúkaných tovarov a služieb
  • široký sortiment ponúkaného tovaru
  • technické poradenstvo
  • individuálny a rýchly servis prostredníctvom obchodných zástupcov
  • neustály rozvoj spoločnosti
  • sociálna politika a spokojnosť zamestnancov
  • budovanie dobrého mena spoločnosti

Kvalita a spoľahlivosť od roku 1997- to sme my !

Firemné akcie