Vážení zákazníci,

napriek skutočnosti, že ešte nemáme v prevádzke náš e-shop, vieme riešiť Vaše požiadavky aj na diaľku ako on-line nákup. Naše prevádzky sú otvorené, takže v  prípade potreby zašlite Vaše dopyty na maily: vykurovaciatechnika@zemplin.sk alebo spojovacimaterial@zemplin.sk, alebo nás kontaktujte telefonicky. Urobíme všetko pre to, aby sme spoločne našli riešenie Vášho "problému".

 

Spoločnosť ZEMPLÍN, s.r.o. Humenné

Certifikát

je obchodnou spoločnosťou, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1997 zaoberala veľkoobchodným predajom spojovacieho materiálu.
V rámci neustáleho rozvoja naša spoločnosť rozšírila v roku 2005 svoju činnosť o veľkoobchodný a maloobchodný predaj vykurovacích telies na tuhé palivá, ich príslušenstvá a ďalšieho tovaru. V roku 2013 sme otvorili nové, moderné krbové štúdio, kde na ploche 320 m2 prezentujeme najmodernejšie trendy v tomto segmente. Pri tejto príležitosti sme aj rozšírili portfólio našich služieb o realizáciu stavieb krbov na kľúč, tj. 3D návrh, projekt a samotná montáž krbu, čo svedčí o tom, že aj v tomto segmente sa snažíme o poskytovanie komplexných služieb. 

Naša spoločnosť má vybudovanú sieť maloobchodných predajcov a naše služby využívajú významní zákazníci a obchodní partneri z oblasti strojárenstva, hutníctva, stavebníctva, elektrotechnického i automobilového priemyslu. 

Našou prioritou je predávať tovar len od preverených dodávateľov vo vyhovujúcej kvalite a dobrej cene. Zakladáme si na individuálnom prístupe ku zákazníkom, kde komunikácia s ním nekončí predajom tovaru. Jeho spokojnosť je pre nás prvoradá. Naši predajcovia si ctia princípy našej "firemnej kultúry", ktoré znamenajú vysokú profesionalitu, serióznosť, ústretovosť a ochotu pomôcť a riešiť problémy zákazníka. Našou snahou je budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ktoré umožnia rozvoj našej spoločnosti a zároveň dávajú istotu našim zákazníkom, že majú obchodného partnera, o ktorého sa môžu kedykoľvek "oprieť". 

Našou snahou je poskytovať služby systémom "Just in Time", čo v praxi znamená dodať tovar na "správne miesto a v správnej chvíli". Tento spôsob zásobovania v spojení s dokonalou logistikou výrazne znižuje nároky na vaše skladové zásoby. Zvyšuje sa produktivita práce, znižujú sa celkové náklady vašej spoločnosti, znižujú sa nároky na skladovacie plochy a stabilizujú sa vaše nákupné ceny. 

Ciele spoločnosti:

  • orientácia na zákazníka s cieľom budovať dlhodobú spoluprácu
  • kvalita ponúkaných tovarov a služieb
  • široký sortiment ponúkaného tovaru
  • technické poradenstvo
  • individuálny a rýchly servis prostredníctvom obchodných zástupcov
  • neustály rozvoj spoločnosti
  • sociálna politika a spokojnosť zamestnancov
  • budovanie dobrého mena spoločnosti

Kvalita a spoľahlivosť od roku 1997- to sme my !

Firemné akcie