Zemplín, s.r.o.
Centrum vykurovania
Centrum vykurovania
 

Novinky v ponuke

O nás

Kúriť drevom je opäť moderné ! Oheň je inšpirujúci a upokujúci a dnes už skoro každý z nás túži mať ho doma. Ale to nie je jediný dôvod, prečo sa rozhodujeme o vykurovaní na drevo. Významnou položkou rodinného rozpočtu sú náklady vynaložené na vykurovanie. Kombinácia centrálneho vykurovania s lokálnym alternatívnym kúrením je ideálny spôsob ako okamžite minimalizovať náklady na teplo v rodinných domoch. A aj z tohto dôvodu je v tejto dobe neustáleho zvyšovania cien energií tento spôsob vykurovania čoraz vyhľadávanejší.

V rámci neustáleho rozvoja naša spoločnosť rozšírila v roku 2005 svoje portfólio o veľkoobchodný i maloobchodný predaj vykurovacích telies na tuhé palivá. Našou snahou nie je len rozširovať sortiment, ale zabezpečovať zákazníkom aj kompletný servis. 

Dňa 15.07.2013 sme naplnili ďalší z našich cieľov a na Jasenovskej ulici 30 v Humennom sme otvorili novú predajňu – Centrum vykurovacej techniky a nové, moderné krbové štúdio.

V novootvorených priestoroch ponúkame našim zákazníkom komplexné služby. To znamená, že ponúkame nielen predaj vykurovacích telies a ich príslušenstva, ale vieme aj zabezpečiť realizácie stavieb, spracovanie projektu a grafického 3D návrhu formou subdodávky. Odborne vyškolený personál vám s ochotou poskytne odborné poradenstvo, záručný i pozáručný servis. Servis sa vzťahuje len na certifikované krbové vložky a podmienkou je predloženie dokumentácie od tohto spotrebiča (typ výrobku, výrobca, rok výroby). Na predajnej ploche o výmere 320 m² nájdete minimálne 80 druhov telies, ktoré reprezentujú najmodernejšie trendy v tomto segmente a spĺňajú tie najprísnejšie kritéria a emisné normy pri využití najmodernejších technológií. Nami ponúkané produkty dokážu spojiť minulosť s prítomnosťou svojim nadčasovým dizajnom, vďaka čomu si upevňujú svoje postavenie v modernej architektúre.

V našom sortimente sú krbové kachle, krbové vložky, kotly na tuhé palivá a biomasu, kuchynské sporáky, materiál na výstavbu krbov a prísušenstvo k nim. Ďalej u nás nájdete pletivá, tkaniny, drôty, dymové rúry, kolená a ostatný sortiment. Ponúkame široký výber týchto produktov za skvelé ceny. Neveríte? Príďte a presvedčte sa o tom sami.

Vaše požiadavky budeme riešiť v moderných priestoroch, kde naživo môžete zažiť príjemný pocit, ktorý vo vás vyvolá pohľad do krásne horiaceho krbu, či posedenie pri dobrej kávičke. Nezanedbateľným prínosom vykurovania na pevné palivá je ukázať zákazníkom spôsob, ako ušetriť na energiách, ktoré tvoria veľmi podstatnú položku ich rodinných rozpočtov.

Pri návšteve nášho centra vám bude k dispozícii vysoko odborne vyškolený personál, ktorý sa bude snažiť splniť všetky vaše požiadavky. 

Obchodné a dodacie podmienky pre veľkoobchodných partnerov nájdete v sekcii '' Klientska zóna'' .

Na vašu návštevu sa teší kolektív Centra vykurovacej techniky – ZEMPLÍN, s.r.o. Humenné !

Centrum vykurovania
Centrum vykurovania
Centrum vykurovania
Centrum vykurovania