Zemplín, s.r.o.
Spojovací materiál
Spojovací materiál
 

Novinky v ponuke

1 2 ... 11 [>]

O nás

Spojovací materiál tvorí hlavný sortiment našej veľkoobchodnej predajne. U nás určite nájdete riešenie vášho problému, ktorý sa týka spájania, kotvenia a upevňovania. V našom sortimente je spojovací materiál, ktorý potrebujete pri montáži oceľových hál a konštrukcií, modernizácii strojov a zariadení, bežnej strojárenskej výrobe, výrobe a montáži okien, v automobilovom priemyselne, a pod..

Spojovací materiál dodávame vo všetkých pevnostných triedach, bežných i nadrozmerných veľkostiach, v normách DIN, STN/ČSN, EN, GOST, PN, s povrchovou úpravou alebo bez nej, z materiálov nerez A1-A4, mosadz, meď, hliník, plast alebo v iných prevedeniach podľa požiadaviek zákazníka. 

Z povrchových úprav zabezpečujeme: 
- závesné a hromadné zinkovanie s následnou pasiváciou modrým, žltým, čiernym a olivovým chromátom, hrubovrstvou pasiváciou               bez Cr6+,
- fosfátovanie, 
- čiernenie,
- zintek 200, TOP (L), 300B,
- TECHSEAL BLACK SL 28,
- MAGNI 565,
- GEOMET,
- DACROMET,
- DELTA PROTECT KL100, VH 300, VH 301GZ, VH 302GZ,
- Delta Seal GZ, ai..

Široký sortiment tovaru na našich skladoch umožňuje plynulé zásobovanie našich zákazníkov a zároveň umožňuje pružné reagovanie na zmeny ich potrieb. Kladieme dôraz na kvalitu, ale aj na rýchlosť, jednoduchosť a efektívnosť práce s nami ponúkanými produktami.
Sme presvedčení, že aj vy oceníte naše stále sa zlepšujúce služby v súlade so systémom riadenia akosti podľa normy ISO 9001:2008    a stanete sa tak naším ďalším spokojným zákazníkom.

Veríme, že vám dokážeme vyriešiť aj problém, ktorý je pre iných neriešiteľný!

Spojovací materiál
Spojovací materiál
Spojovací materiál
Spojovací materiál
Spojovací materiál
Spojovací materiál
Spojovací materiál