Konzola 75x100 WP policová biela

Kód produktu
WSK-WP-01BI
Mks = 1000 ks
Balenie
0.020 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.020 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Konzola 75x100 WP policová biela
Mks = 1000 ks
Balenie
0.020 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.020 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
WSK-WP-01BI
Vlastný kód produktu
Konzola 75x100 WP policová biela sa používa v domácnosti na upevnenie drevených a sklenených políc. Zabezpečuje stabilitu a podporu pre rôzne druhy materiálov.
Táto konzola je univerzálna a hodí sa do rôznych typov interiérov.
Jej montáž je jednoduchá - konzola sa na stenu uchytí pomocou skrutiek a následne sa na konzolu položí polica.
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
-
ISO
-
STN
-
DIN
-
ISO
-
Rozmer
75X100 B
Priemer
75
Dĺžka
100
Popis produktu
Konzola 75x100 WP policová biela sa používa v domácnosti na upevnenie drevených a sklenených políc. Zabezpečuje stabilitu a podporu pre rôzne druhy materiálov.
Táto konzola je univerzálna a hodí sa do rôznych typov interiérov.
Jej montáž je jednoduchá - konzola sa na stenu uchytí pomocou skrutiek a následne sa na konzolu položí polica.
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
-
ISO
-