Matica M16 EN 14399-4 10HV Zn

Matica so zväčšeným šesťhranom pre OK, pevnosť 10.9, galvanický zinok ...
ViacKód produktu
06915-10-01-160-024
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.001 Mks
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.001 Mks
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Matica M16 EN 14399-4 10HV Zn
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
06915-10-01-160-024
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Matica so zväčšeným šesťhranom pre OK, pevnosť 10.9, galvanický zinok
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6915
ISO
7414
STN
-
DIN
6915
ISO
7414
Rozmer
M16
Povrchová úprava
galvanický zinok
Pevnosť
10.9
Priemer
16
Popis produktu
Matica so zväčšeným šesťhranom pre OK, pevnosť 10.9, galvanický zinok
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6915
ISO
7414