Matica M18 EN 14399-4 10HV

Matica so zväčšeným šesťhranom pre OK, pevnosť 10.9 ...
ViacKód produktu
06915-10-00-180-027
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.032 Mks
Interný 0.032 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.032 Mks
Interný 0.032 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Matica M18 EN 14399-4 10HV
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.032 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.032 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
06915-10-00-180-027
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Matica so zväčšeným šesťhranom pre OK, pevnosť 10.9
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6915
ISO
7414
STN
-
DIN
6915
ISO
7414
Rozmer
M18
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
10.9
Priemer
18
Popis produktu
Matica so zväčšeným šesťhranom pre OK, pevnosť 10.9
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6915
ISO
7414