Matica M30 DIN 934 10 bez PÚ

Kód produktu
00934-10-00-300-000
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Matica M30 DIN 934 10 bez PÚ
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Kód produktu
00934-10-00-300-000
Vlastný kód produktu
Technická špecifikácia
STN
021401.70
DIN
934
ISO
4032~
STN
021401.70
DIN
934
ISO
4032~
Rozmer
M30
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
10
Priemer
30
Popis produktu
Technická špecifikácia
STN
021401.70
DIN
934
ISO
4032~