Podložka 18x25x0,5 DIN 988 bez PÚ

Podložka dištančná hrúbka 0.10-3.50 mm ...
ViacKód produktu
00988-18-00-180-025-050
Mks = 1000 ks
Balenie
0.002 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom0.029 Mks
Interný 0.029 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.002 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom0.029 Mks
Interný 0.029 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Podložka 18x25x0,5 DIN 988 bez PÚ
Mks = 1000 ks
Balenie
0.002 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom
Interný 0.029 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.002 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom
Interný 0.029 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
00988-18-00-180-025-050
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Podložka dištančná hrúbka 0.10-3.50 mm
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
988
ISO
-
STN
-
DIN
988
ISO
-
Rozmer
18x25x0,50
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Priemer
18
Popis produktu
Podložka dištančná hrúbka 0.10-3.50 mm
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
988
ISO
-