Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Otvoriť menu
Logo

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ

Obrázok ku produktu Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ
Podložka dištančná hrúbka 0.10-3.50 mm ...
Viac

Kód produktu

00988-18-00-750-095-100

Mks = 1000 ks

Balenie

0.025 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom0.001 Mks
info-icon
Interný 0.001 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Mks = 1000 ks

Balenie

0.025 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom0.001 Mks
info-icon
Interný 0.001 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ

Mks = 1000 ks

Balenie

0.025 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom
info-icon
Interný 0.001 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Mks = 1000 ks

Balenie

0.025 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom
info-icon
Interný 0.001 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Kód produktu

00988-18-00-750-095-100

Vlastný kód produktu

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Podložka dištančná hrúbka 0.10-3.50 mm

Technická špecifikácia

STN

-

DIN

988

ISO

-

Zobraziť všetko

STN

-

DIN

988

ISO

-

Rozmer

75x95x1

Povrchová úprava

bez povrchovej úpravy

Priemer

75

Popis produktu

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Skryť obsah
Podložka dištančná hrúbka 0.10-3.50 mm

Technická špecifikácia

STN

-

DIN

988

ISO

-

Zobraziť všetko

Technická špecifikácia

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Zobraziť obsah

Na stiahnutie 1

Podložka 75x95x1,0 DIN 988 bez PÚ | ZEMPLÍN, s.r.o.Zobraziť obsah