Podložka M12 EN 14399-6 C45 TZn A

Podložka pre vysokopevnosťné spoje oceľových konštrukcií, tvrdosť 295 HV 10, žiarový zinok ...
ViacKód produktu
06916-10-04-120-024A
Mks = 1000 ks
Balenie
0.800 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom0.002 Mks
Interný 0.002 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.800 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom0.002 Mks
Interný 0.002 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Podložka M12 EN 14399-6 C45 TZn A
Mks = 1000 ks
Balenie
0.800 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom
Interný 0.002 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.800 Mks
Cena s DPH
460,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,46 €
Mks
Skladom
Interný 0.002 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
06916-10-04-120-024A
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Podložka pre vysokopevnosťné spoje oceľových konštrukcií, tvrdosť 295 HV 10, žiarový zinok
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6916
ISO
7416
STN
-
DIN
6916
ISO
7416
Rozmer
M12
Povrchová úprava
žiarový zinok
Pevnosť
300HV
Priemer
13
Popis produktu
Podložka pre vysokopevnosťné spoje oceľových konštrukcií, tvrdosť 295 HV 10, žiarový zinok
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6916
ISO
7416