Podložka M14 DIN 9021 bez PÚ pod nity

Podložka pod nity ...
ViacKód produktu
09021-04-00-150-044
Mks = 1000 ks
Balenie
0.150 Mks
Cena s DPH
150,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,15 €
Mks
Skladom0.250 Mks
Interný 0.250 Mks
22,50 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.150 Mks
Cena s DPH
150,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,15 €
Mks
Skladom0.250 Mks
Interný 0.250 Mks
22,50 €
Spolu s DPH
Podložka M14 DIN 9021 bez PÚ pod nity
Mks = 1000 ks
Balenie
0.150 Mks
Cena s DPH
150,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,15 €
Mks
Skladom
Interný 0.250 Mks
22,50 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.150 Mks
Cena s DPH
150,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,15 €
Mks
Skladom
Interný 0.250 Mks
22,50 €
Spolu s DPH
Kód produktu
09021-04-00-150-044
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Podložka pod nity
Technická špecifikácia
STN
021726.10
DIN
9021
ISO
7093
STN
021726.10
DIN
9021
ISO
7093
Rozmer
15x44x3
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
140HV
Priemer
14
Popis produktu
Podložka pod nity
Technická špecifikácia
STN
021726.10
DIN
9021
ISO
7093