Podložka M22 EN 14399-6 C45 TZn

Podložka pre vysokopevnosťné spoje oceľových konštrukcií, tvrdosť 295 HV 10, žiarový zinok ...
ViacKód produktu
06916-10-04-220-039
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.022 Mks
Interný 0.022 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.022 Mks
Interný 0.022 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Podložka M22 EN 14399-6 C45 TZn
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.022 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.022 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
06916-10-04-220-039
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Podložka pre vysokopevnosťné spoje oceľových konštrukcií, tvrdosť 295 HV 10, žiarový zinok
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6916
ISO
7416
STN
-
DIN
6916
ISO
7416
Rozmer
M22
Povrchová úprava
žiarový zinok
Pevnosť
300HV
Priemer
23
Popis produktu
Podložka pre vysokopevnosťné spoje oceľových konštrukcií, tvrdosť 295 HV 10, žiarový zinok
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
6916
ISO
7416