Podložka M30 DIN 125A 300HV bez PÚ

Podložka plochá, forma A, tvrdosť 300HV ...
ViacKód produktu
00125A-10-00-310-056
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.001 Mks
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.001 Mks
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Podložka M30 DIN 125A 300HV bez PÚ
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.001 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
00125A-10-00-310-056
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Podložka plochá, forma A, tvrdosť 300HV
Technická špecifikácia
STN
021702.70
DIN
125A
ISO
7089
STN
021702.70
DIN
125A
ISO
7089
Rozmer
31x56x4
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
300HV
Priemer
30
Popis produktu
Podložka plochá, forma A, tvrdosť 300HV
Technická špecifikácia
STN
021702.70
DIN
125A
ISO
7089