Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Otvoriť menu
Logo

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn

Obrázok ku produktu Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn
Skrutka závitorezná s polguľatou hlavou s drážkou PHILLIPS alebo TORX, galvanický zinok ...
Viac

Kód produktu

07516A-18-01-040-010

Mks = 1000 ks

Balenie

2.000 Mks

Cena s DPH

460,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,46 €

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom0.002 Mks
info-icon
Interný 0.002 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Mks = 1000 ks

Balenie

2.000 Mks

Cena s DPH

460,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,46 €

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom0.002 Mks
info-icon
Interný 0.002 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn

Mks = 1000 ks

Balenie

2.000 Mks

Cena s DPH

460,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,46 €

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom
info-icon
Interný 0.002 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Mks = 1000 ks

Balenie

2.000 Mks

Cena s DPH

460,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,46 €

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom
info-icon
Interný 0.002 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Kód produktu

07516A-18-01-040-010

Vlastný kód produktu

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Skrutka závitorezná s polguľatou hlavou s drážkou PHILLIPS alebo TORX, galvanický zinok

Technická špecifikácia

STN

021226.05

DIN

7516A

ISO

-

Zobraziť všetko

STN

021226.05

DIN

7516A

ISO

-

Rozmer

4x10

Povrchová úprava

galvanický zinok

Priemer

4

Dĺžka

10

Produkt neobsahuje žiadne dokumenty na stiahnutie

Popis produktu

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Skryť obsah
Skrutka závitorezná s polguľatou hlavou s drážkou PHILLIPS alebo TORX, galvanický zinok

Technická špecifikácia

STN

021226.05

DIN

7516A

ISO

-

Zobraziť všetko

Technická špecifikácia

Samorezka 4x10 DIN 7516A PH+ Zn | ZEMPLÍN, s.r.o.Zobraziť obsah