Skrutka M16x90 DIN 931 10.9 bez PÚ

Kód produktu
00931-10-00-160-090
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Skrutka M16x90 DIN 931 10.9 bez PÚ
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.025 Mks
Množstvo v kartóne
0.100 Mks
Cena s DPH
830,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,83 €
Mks
20,75 €
Spolu s DPH
Kód produktu
00931-10-00-160-090
Vlastný kód produktu
Technická špecifikácia
STN
021101.70
DIN
931
ISO
4014
STN
021101.70
DIN
931
ISO
4014
Rozmer
M16x90
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
10.9
Priemer
16
Dĺžka
90
Popis produktu
Technická špecifikácia
STN
021101.70
DIN
931
ISO
4014