Skrutka M2,5x6 DIN 7985 Zn PH1

Skrutka s polguľatou hlavou a krížovou drážkou, galvanický zinok ...
ViacKód produktu
07985-04-01-025-006
Mks = 1000 ks
Balenie
2.000 Mks
Cena s DPH
20,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,02 €
Mks
Skladom0.046 Mks
Interný 0.046 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
2.000 Mks
Cena s DPH
20,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,02 €
Mks
Skladom0.046 Mks
Interný 0.046 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Skrutka M2,5x6 DIN 7985 Zn PH1
Mks = 1000 ks
Balenie
2.000 Mks
Cena s DPH
20,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,02 €
Mks
Skladom
Interný 0.046 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
2.000 Mks
Cena s DPH
20,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,02 €
Mks
Skladom
Interný 0.046 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
07985-04-01-025-006
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Skrutka s polguľatou hlavou a krížovou drážkou, galvanický zinok
Technická špecifikácia
STN
021138
DIN
7985
ISO
7045
STN
021138
DIN
7985
ISO
7045
Rozmer
M2,5x6
Povrchová úprava
galvanický zinok
Priemer
2.5
Dĺžka
6
Popis produktu
Skrutka s polguľatou hlavou a krížovou drážkou, galvanický zinok
Technická špecifikácia
STN
021138
DIN
7985
ISO
7045