Skrutka M3x40 DIN 933 8.8 bez PÚ

Skrutka so šesťhrannou hlavou a celým závitom, pevnosť 8.8 ...
ViacKód produktu
00933-08-00-030-040
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.350 Mks
Interný 0.350 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.350 Mks
Interný 0.350 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Skrutka M3x40 DIN 933 8.8 bez PÚ
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.350 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.350 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
00933-08-00-030-040
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Skrutka so šesťhrannou hlavou a celým závitom, pevnosť 8.8
Technická špecifikácia
STN
021103.50
DIN
933
ISO
4017
STN
021103.50
DIN
933
ISO
4017
Rozmer
M3x40
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
8.8
Priemer
3
Dĺžka
40
Produkt neobsahuje žiadne dokumenty na stiahnutie
Popis produktu
Skrutka so šesťhrannou hlavou a celým závitom, pevnosť 8.8
Technická špecifikácia
STN
021103.50
DIN
933
ISO
4017