Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Otvoriť menu
Logo

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE

Obrázok ku produktu Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE
Skrutka so šesťhrannou hlavou a čiastočným závitom, pevnosť 8.8, žiarový zinok ...
Viac

Kód produktu

00931-08-04-080-070.

Mks = 1000 ks

Balenie

0.001 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom0.003 Mks
info-icon
Interný 0.003 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Mks = 1000 ks

Balenie

0.001 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom0.003 Mks
info-icon
Interný 0.003 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE

Mks = 1000 ks

Balenie

0.001 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom
info-icon
Interný 0.003 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Mks = 1000 ks

Balenie

0.001 Mks

Cena s DPH

920,00 € / 1000 ks

Orientačná cena za 1 ks bez DPH

0,92 €

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Menej
Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Viac

Mks

Skladom
info-icon
Interný 0.003 Mks

0,92 €

Spolu s DPH

Kód produktu

00931-08-04-080-070.

Vlastný kód produktu

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Skrutka so šesťhrannou hlavou a čiastočným závitom, pevnosť 8.8, žiarový zinok

Technická špecifikácia

STN

021101.59

DIN

931

ISO

4014

Zobraziť všetko

STN

021101.59

DIN

931

ISO

4014

Rozmer

M8x70

Povrchová úprava

žiarový zinok

Pevnosť

8.8

Priemer

8

Dĺžka

70

Popis produktu

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Skryť obsah
Skrutka so šesťhrannou hlavou a čiastočným závitom, pevnosť 8.8, žiarový zinok

Technická špecifikácia

STN

021101.59

DIN

931

ISO

4014

Zobraziť všetko

Technická špecifikácia

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Zobraziť obsah

Na stiahnutie 1

Skrutka M8x70 DIN 931 8.8 TZn OVER-SIZE | ZEMPLÍN, s.r.o.Zobraziť obsah