Tesnenie 28x38x2 STN 02 9310 Cu

Tesnenie z medi ...
ViacKód produktu
07603-CU-028-038-020
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.011 Mks
Interný 0.011 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.011 Mks
Interný 0.011 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Tesnenie 28x38x2 STN 02 9310 Cu
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.011 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.011 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
07603-CU-028-038-020
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Na stiahnutie1
Tesnenie z medi
Technická špecifikácia
STN
029310
DIN
7603A
ISO
-
STN
029310
DIN
7603A
ISO
-
Rozmer
28x38x2
Materiál_SM
meď
Priemer
28
Popis produktu
Tesnenie z medi
Technická špecifikácia
STN
029310
DIN
7603A
ISO
-