UV 3,5x35 PH2 sadrokartón/drevo, fosfát, páskované

Kód produktu
7505FP-18-06-035-035
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
UV 3,5x35 PH2 sadrokartón/drevo, fosfát, páskované
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
7505FP-18-06-035-035
Vlastný kód produktu
UV 3,5x35 PH2 sadrokartón/drevo, fosfát, páskované sa používajú do sadrokartónových dosiek k drevenému roštu.
Kompatibilní s MAKITA FS4300/MAKITA 191L24-0, MAX PJCD551
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
-
ISO
-
STN
-
DIN
-
ISO
-
Rozmer
3,5x35
Povrchová úprava
fosfátovaná
Typ závitu
dvojchodý závit
Priemer
3.5
Dĺžka
35
Popis produktu
UV 3,5x35 PH2 sadrokartón/drevo, fosfát, páskované sa používajú do sadrokartónových dosiek k drevenému roštu.
Kompatibilní s MAKITA FS4300/MAKITA 191L24-0, MAX PJCD551
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
-
ISO
-