Závitová tyč M4 DIN 975 4.8 bez PÚ

Závitová tyč, dĺžka 1m, pevnosť 4.8 ...
ViacKód produktu
00975-04-00-040-000
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.189 Mks
Interný 0.189 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom0.189 Mks
Interný 0.189 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Závitová tyč M4 DIN 975 4.8 bez PÚ
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.189 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Mks = 1000 ks
Balenie
0.001 Mks
Cena s DPH
920,00 € / 1000 ks
Orientačná cena za 1 ks bez DPH
0,92 €
Mks
Skladom
Interný 0.189 Mks
0,92 €
Spolu s DPH
Kód produktu
00975-04-00-040-000
Vlastný kód produktu
Popis produktu
Technická špecifikácia
Závitová tyč, dĺžka 1m, pevnosť 4.8
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
975
ISO
-
STN
-
DIN
975
ISO
-
Rozmer
M4x1000
Povrchová úprava
bez povrchovej úpravy
Pevnosť
4.8
Priemer
4
Dĺžka
1000
Produkt neobsahuje žiadne dokumenty na stiahnutie
Popis produktu
Závitová tyč, dĺžka 1m, pevnosť 4.8
Technická špecifikácia
STN
-
DIN
975
ISO
-